Заявку на вступ можна подати тут: https://forms.gle/CBAgE57RhT3NmgKP9

ПЕРЕВАГИ ЧЛЕНСТВА В УКРАЇНСЬКІЙ АСОЦІАЦІЇ ПЕРЕКЛАДАЧІВ

1.    Професійний розвиток. Навчання протягом життя – це обов’язкова вимога до професійного перекладача. Українська асоціація перекладачів надає знижки на навчальні курси, семінари, і вебінари.

2.    Представництво у професійних колах. Асоціація ставить за мету встановлення партнерських стосунків міжнародними організаціями, бізнесом, державними органами, університетами і широким загалом, представляючи інтереси членів нашої організації, сприяючи визнанню нашої професії всіма колами суспільства. Для підвищення свого професійного статусу ми пропонуємо логотип Асоціації для розміщення на власному сайті та інших матеріалах.

3.    Консультування. У нас ви знайдете підтримку консультантів з різних питань перекладацької діяльності.

4.    Платформа для активного спілкування з колегами. Під час зустрічей, семінарів, конференції і форумів, організованих Асоціацією, а також різних онлайн-зустрічей, ви можете обмінюватися інформацією і досвідом з колегами.

5.    Підтримка проєктів. Асоціація підтримує проекти і події, які організують і проводять члени організації шляхом розповсюдження інформації та розміщення матеріалів на сайті.

6.    Платформа для власних публікацій. На нашому сайті члени Асоціації можуть розміщувати свої статті, анонси подій, що вони організують, прес-релізи, посилання на відео-матеріали.

7.    Участь студентів. Ми підтримуємо студентів, які прагнуть увійти до перекладацької професії. Ми надаємо їм можливість безкоштовно брати участь у багатьох заходах Асоціації, отримувати консультації досвідчених перекладачів, інформацію про волонтерські та інші перекладацькі проєкти, які +дозволяють здобути практичний досвід до закінчення університету.

9.    База даних. Ми пропонуємо внести своє ім’я і дані до бази даних УАП, а також надаємо лист-підтвердження про членство в Асоціації за запитом.

10. Міжнародна спільнота. Українська асоціація перекладачів – міжнародна організація, до складу якої входять українські перекладачі з різних країн світу. Це дозволяє отримувати міжнародний досвід під час спілкування, організовувати спільні проєкти, разом виходити на високий професійний рівень.

11. Юридична і бухгалтерська підтримка. Наші партнери, юридична і бухгалтерська компанії, готові відповісти на всі ваші питання і допомогти у складанні договорів, вирішенні конфліктів і веденні бухгалтерського обліку.

Форми членства в Української асоціації перекладачів:
– повне членство передбачає, що кандидат має 2 роки професійного перекладацького досвіду і кваліфікацію перекладача або 4 роки професійного перекладацького досвіду (без кваліфікації перекладача);
– асоційоване членство – для осіб, які цікавляться перекладом, навчаються йому або перекладають час від часу для задоволення.

Розмір щорічних членських внесків:
– повне членство – 700 грн;
– асоційоване членство – 250 грн.

Заявку на вступ можна подати тут: https://forms.gle/CBAgE57RhT3NmgKP9

Інформацію про засновників і членів правління, права та обов’язки членів Української асоціації перекладачів, всі цілі, а також повний текст статуту можна прочитати на нашому сайті https://uati.org

 

Уже багато років перекладачі в Україні обговорюють необхідність активної організації, яка б об’єднала професіоналів і студентів перекладацької галузі, тож зараз ми запрошуємо всіх приєднатися до Української асоціації перекладачів! Ми заснували Асоціацію з твердим наміром зробити її авторитетною, впливовою і довготривалою — такою, якою ми з вами будемо пишатися.

Основна мета — підтримка й захист членів Асоціації у багатьох професійних питаннях, підвищення престижу професії, розвиток обізнаності про неї в суспільстві, зростання професіоналізму перекладачів, надання платформи для обміну досвідом та інформацією, міжнародна співпраця з перекладацькими та іншими організаціями різних країн світу.

Нас підтримує Міжнародна федерація перекладачів (FIT — Fédération Internationale des Traducteurs / International Federation of Translators). Нашим першим кроком у міжнародній діяльності буде колективний вступ до FIT для всіх, хто отримає повне членство. Це відкриє всім нам нові можливості для професійного розвитку.

Ми закликаємо всіх долучатися до роботи Асоціації, основним органом якої є Загальні збори членів УАП, на яких вирішуються всі ключові питання. Крім того, ми прагнемо співпрацювати з зацікавленими професіоналами за всіма напрямками діяльності з усіх регіонів України та світу.

 

 

Засновники ГО “Українська асоціація перекладачів”
Наталія Павлюк, голова організації
Іван Дейнеко
Олександр Іванов