Члени правління

Natalia Pavliuk
Наталія Павлюк

Голова правління УАП

Перекладає і навчає перекладу більше 20 років, випускає журнал про перекладачів «Тіні» і проводить презентації, зустрічі та тренінги з перекладу, постійно бере участь у перекладацьких конференціях і форумах. З 2008 року зареєстрована як фізична особа-підприємець і виконує замовлення з перекладу для компаній та організацій України, Великої Британії, США, Австрії, Канади та Німеччини.
Як усний перекладач працювала з послами і консулами більше 10 країн, у програмах Кабінету Міністрів України, була контактною особою УЄФА під час Євро-2012 та ін. 2018 року Наталія заснувала онлайн-школу перекладу, яка вже охопила всю Україну, були також слухачі з Австрії, Бразилії та Іраку. З 1996 по 2004 рік започаткувала і проводила конкурс перекладу, який згодом отримав офіційний статус і наразі живе у формі конкурсу наукових робіт з перекладознавства та студентської олімпіади з перекладу, що проводяться в різних університетах України. 2012 та 2013 року заснувала й організовувала перекладацьку конференцію «Переклад-3Д» у м. Донецьку.

Олександр Іванов
Олександр Іванов

Заступник голови правління УАП, член правління УАП

Перекладає з 1994 р.
Сертифікований перекладач Американської асоціації перекладачів у напрямку англійська – українська з липня 2014 р.
Працює з українською, російською, англійською, німецькою мовами. Спеціалізується на банківській справі, будівництві, фінансах, бухгалтерській звітності, бізнесі, технічній документації.

Ivan Deineko
Іван Дейнеко

Заступник голови правління УАП, член правління УАП

Перекладає з 2006 р. Робочі мови: українська, російська, англійська, французька.
У 2010-2018 рр. викладав англійську мову та перекладознавчі дисципліни на факультеті перекладачів Київського національного лінгвістичного університету.
Із 2011 р. працює як конференц-перекладач (перекладач-синхроніст). Спеціалізується на таких темах: інформаційна війна, пропаганда, міжнародне гуманітарне право, міграційне право, адміністративне право, сімейне право, освіта, психологія, антикорупційна діяльність, енергетика та енергетична безпека, екологія, сільське господарство, бізнес.